2. Verfahren
Verfahren
Titel: WDROŻENIE E-USŁUG: TRANSFORMACJĘ CYFROWĄ KOCIEWSKIEGO CENTRUM ZDROWIA – INTEGRACJĘ HIS/EDM, CYBERBEZPIECZEŃSTWO, AI ORAZ DIGITALIZACJĘ DOKUMENTACJI
Beschreibung: Otwarta
Interne Kennung: FDZ.242.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dostawa modułów, wdrożenie i rozbudowa systemu HIS - AMMS wraz z nadzorem autorskim
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie rozwiązań AI poprzez rozbudowę istniejącego, zintegrowanego z HIS systemu Archiwizacji Obrazów Medycznych oraz podłączenie do Platformy Usług Inteligentnych
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie rozwiązania do digitalizacji dokumentacji medycznej
Interne Kennung: Pakiet 4