133350-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Vermögensversicherungen – Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti městské části Brno – Bystrc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění majetku a odpovědnosti městské části Brno – Bystrc
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní škodové pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za škodu pro Statutární město Brno, městskou část Brno - Bystrc. Požadavky na pojištění jsou specifikované dále v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Brno Bystrc pojištění