133362-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – PN Bohnice: Nákup a implementace bezpečnostních nástrojů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN Bohnice: Nákup a implementace bezpečnostních nástrojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup a implementace nového komplexního systému řízení bezpečnosti sestávajícího ze systému SIEM, analyzátoru síťového provozu (NDR) a systému XDR/IDR specifikovaných v Příloze č. 1 Zadávacích podmínek – Technické specifikaci (dále jen „Technická specifikace“) do prostředí zadavatele. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále zajištění služeb servisní podpory (maintenance, update, upgrade a SLA atp.), školení osob určených zadavatelem vč. vypracování veškeré související dokumentace Předmětem veřejné zakázky je tedy uzavření smlouvy spočívající v: a) Dodávce systému SIEM; b) Dodávce analyzátoru síťového provozu (NDR); c) Dodávce systému XDR/IDR; d) Poskytování služeb servisní podpory položek a) až c); e) Zaškolení, vypracování dokumentace a testování vysoké dostupnosti; f) Dopravě, instalaci souvisejícího hardware, implementaci, konfiguraci a integraci předmětu plnění veřejné zakázky do prostředí zadavatele. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v Technické specifikaci a v Příloze č. 2 Zadávacích podmínek – Návrhu smlouvy (dále jen „Smlouva“), které jsou nedílnou součástí Zadávacích podmínek.
Interne KennungPNB_Bezp.nást.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup a implementace nového komplexního systému řízení bezpečnosti sestávajícího ze systému SIEM, analyzátoru síťového provozu (NDR) a systému XDR/IDR specifikovaných v Příloze č. 1 Zadávacích podmínek – Technické specifikaci (dále jen „Technická specifikace“) do prostředí zadavatele. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále zajištění služeb servisní podpory (maintenance, update, upgrade a SLA atp.), školení osob určených zadavatelem vč. vypracování veškeré související dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je tedy uzavření smlouvy spočívající v: a) Dodávce systému SIEM; b) Dodávce analyzátoru síťového provozu (NDR); c) Dodávce systému XDR/IDR; d) Poskytování služeb servisní podpory položek a) až c); e) Zaškolení, vypracování dokumentace a testování vysoké dostupnosti; f) Dopravě, instalaci souvisejícího hardware, implementaci, konfiguraci a integraci předmětu plnění veřejné zakázky do prostředí zadavatele. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v Technické specifikaci a v Příloze č. 2 Zadávacích podmínek – Návrhu smlouvy (dále jen „Smlouva“), které jsou nedílnou součástí Zadávacích podmínek.