See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy SP Kraków ul. Petrażyckiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy SP Kraków ul. Petrażyckiego
Vorherige Bekanntmachung: 650994-2024
Interne Kennung: ZP/2024/09/0074/TAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy SP Kraków ul. Petrażyckiego, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.