2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zintegrowanego pakietu rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem
Beschreibung: Dostawa zintegrowanego pakietu rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem - ilość zadań: 1
Vorherige Bekanntmachung: 861881-2025
Interne Kennung: DZP.242.497.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji