See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 140 PAKIETÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 644718-2025
Interne Kennung: 167/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 31. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 32. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 33. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 34. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 35. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 36. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 37. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 38. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 39. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 140 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji w zakresie pakietu nr 40. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – krótszy niż 12 miesięcy, jednak nie krótszy niż 6 miesięcy. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający, zamieszczając w Specyfikacji postać leku np. „tabl.”, ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, „kaps.” oznacza wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku, tj. np. „tabl. dojelitowa” oznacza, że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (t.j. Dz. U. z 2024 poz.686 z późn. zm.). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 40