2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy 41 000 (czterdziestu jeden tysięcy) pakietów posiłku regeneracyjnego
Beschreibung: Dostawy 41 000 (czterdziestu jeden tysięcy) pakietów posiłku regeneracyjnego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp skraca termin składania ofert w związku pilną potrzebą udzielenia zamówienia wyrażająca się w konieczności zapewnienia posiłku regeneracyjnego dawcom krwi od stycznia 2025 roku, co przy zachowaniu terminu przewidzianego w art. 138 ust. 1 w zw. z art. 138 ust. 4 Pzp byłoby poważnie zagrożone (pilna potrzeba udzielenia zamówienia ma charakter obiektywny – wyrok KIO z 27 listopada 2017 roku, KIO 2378/17).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842100 Schokolade
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy 41 000 (czterdziestu jeden tysięcy) pakietów posiłku regeneracyjnego dla dawców krwi
Beschreibung: Dostawy 41 000 (czterdziestu jeden tysięcy) pakietów posiłku regeneracyjnego dla dawców krwi
Interne Kennung: ZP/09/2024