2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dodávky elektřiny pro ČEVAK a.s. pro roky 2028 a 2029 na hladině nízkého napětí"
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka elektřiny a zajištění souvisejících sdružených služeb na roky 2028 a 2029 pro odběrná místa na hladině nízkého napětí ("NN"). Zadavatel předpokládá odebrat 27 152 MWh elektřiny v součtu odběrných míst NN pro období od 1. ledna 2028 do 31. prosince 2029, bližší vymezení je obsaženo v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00004788
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001