See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego na potrzeby Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia został opisany w 54 pakietach.
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-261.5.2026.RH1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z uprawnień określonych w art. 441 ustawy Pzp tj. prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia na następujących zasadach: 1) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe; 2) wartość dodatkowego zamówienia nie może przekroczyć 20% wartości umowy brutto; 3) przedłużenie umowy maksymalnie o 3 miesiące; 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 3 dni przed terminem (dniem) skorzystania z opcji, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać; 5) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 6) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w formularzu systemowym; 7) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych; 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości, o której mowa w pkt 2 powyżej; 9) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji; 10) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający przewiduje także możliwość skorzystania z Prawa opcji polegającego na zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia na następujących zasadach: 1) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe; 2) wartość dodatkowego zamówienia nie może przekroczyć 20 % wartości umowy brutto, o której mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu, tj. ……….. zł brutto; 3) przedłużenie umowy maksymalnie o 3 miesiące; 4) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż 3 dni przed dniem skorzystania z opcji, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać; 5) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 6) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w załączniku nr 2 do umowy -formularzu asortymentowo-cenowym. 7) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych; 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości, o której mowa w pkt 2 powyżej; 9) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji; 10) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Część 7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Część 8 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Część 9 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Część 10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Część 11 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Część 12 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Część 13 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Część 14 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Część 15 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: Część 16 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Część 17 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: Część 18 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Część 19 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Część 20 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Część 21 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: Część 22 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: Część 23 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: Część 24 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: Część 25 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: Część 26 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Część 27 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: Część 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: Część 29 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: Część 30 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: Część 31 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: Część 32 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: Część 33 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: Część 34 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0035
Titel: Część 35
Beschreibung: Część 35 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36
Beschreibung: Część 36 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37
Beschreibung: Część 37 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38
Beschreibung: Część 38 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0039
Titel: Część 39
Beschreibung: Część 39 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0040
Titel: Część 40
Beschreibung: Część 40 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0041
Titel: Część 41
Beschreibung: Część 41 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0042
Titel: Część 42
Beschreibung: Część 42 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0043
Titel: Część 43
Beschreibung: Część 43 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0044
Titel: Część 44
Beschreibung: Część 44 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0045
Titel: Część 45
Beschreibung: Część 45 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0046
Titel: Część 46
Beschreibung: Część 46 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0047
Titel: Część 47
Beschreibung: Część 47 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0048
Titel: Część 48
Beschreibung: Część 48 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0049
Titel: Część 49
Beschreibung: Część 49 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0050
Titel: Część 50
Beschreibung: Część 50 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0051
Titel: Część 51
Beschreibung: Część 51 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0052
Titel: Część 52
Beschreibung: Część 52 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0053
Titel: Część 53
Beschreibung: Część 53 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0054
Titel: Część 54
Beschreibung: Część 54 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowym.