2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Dit is een aanbesteding van Stichting Amsterdam UMC, locatie VUmc en locatie AMC. De aanbesteding betreft een levering van Eindejaarspakketten. De aanbesteding heeft in eerste instantie tot doel om te komen tot een keuze voor 3 voorkeursleveranciers waarmee een raamcontract wordt afgesloten voor de periode van 1 jaar plus 3 x 1 optiejaar. Middels een minicompetitie wordt vervolgens één partij wordt geselecteerd om de opdracht van dit jaar, levering van het eindejaarsgeschenk in 2025, uit te voeren. Scope Leveren van rond de 19.300 pakketten op twee locaties, exclusief uitgifte aan medewerkers. Een proefplaatsing maakt deel uit van de procedure. Voor de beoordeling van de kwalitatieve criteria dienen uiterlijk op de sluitingsdatum, donderdag 10 april vóór 15.00 uur, 2 proefpakketten geleverd te worden. zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding heeft in eerste instantie tot doel om te komen tot een keuze voor 3 voorkeursleveranciers waarmee een raamcontract wordt afgesloten voor de periode van 1 jaar plus 3 x 1 optiejaar. Middels een minicompetitie wordt vervolgens één partij wordt geselecteerd om de opdracht van dit jaar, levering van het eindejaarsgeschenk in 2025, uit te voeren. Een proefplaatsing maakt deel uit van de procedure. Voor de beoordeling van de kwalitatieve criteria dienen uiterlijk op de sluitingsdatum, donderdag 10 april vóór 15.00 uur, 2 proefpakketten geleverd te worden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding betreft een levering van Eindejaarspakketten. De aanbesteding heeft in eerste instantie tot doel om te komen tot een keuze voor 3 voorkeursleveranciers waarmee een raamcontract wordt afgesloten voor de periode van 1 jaar plus 3 x 1 optiejaar. Middels een minicompetitie wordt vervolgens één partij wordt geselecteerd om de opdracht van dit jaar, levering van het eindejaarsgeschenk in 2025, uit te voeren. Leveren van tegen de 19.300 pakketten op twee locaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële contractperiode is 1 jaar, met optie tot verlengen van contract met 3 x 1 jaar