2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów budowlanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawy materiałów budowlanych, zwanych dalej „asortymentem”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 nw. zadania: 1) Zadanie nr 1 – Dostawy drzwi, ościeżnic, opasek, tulei wentylacyjnych, itp.; 2) Zadanie nr 2 – Dostawy farb; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla dwóch zadań zawarty jest w Rozdz. XIX SWZ oraz załączniku nr 5-5A do SWZ (odpowiedni do zadania). 4. Wykonawca udzieli na dostarczony asortyment gwarancji na okres 12 miesięcy i rękojmi na okres 24 miesięcy na dostarczany asortyment. 5. Zamawiający, w zadaniu nr 2, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, tj. Karty technicznej dla każdego asortymentu, wystawionej przez Producenta. Karta techniczna asortymentu musi zawierać nw. informacje: - Zastosowanie i właściwości: Opis przeznaczenia farby (np. do wnętrz, na zewnątrz) oraz jej charakterystyczne cechy (np. matowa, odporna na szorowanie). - Parametry techniczne: Wartości dotyczące wydajności (np. ile m²/L), odporności na szorowanie na mokro, limitu LZO (lotnych związków organicznych) czy innych specyfikacji produktu. - Sposób stosowania: Instrukcje dotyczące przygotowania powierzchni, nakładania farby (np. wałkiem, pędzlem, przez natrysk), zalecanej liczby warstw i sposobów rozcieńczania (jeśli dozwolone). - Warunki aplikacji: Informacje o optymalnej temperaturze i wilgotności podczas malowania. - Okres przydatności i przechowywanie: Data ważności produktu oraz wskazówki dotyczące bezpiecznego przechowywania (np. temperatura powyżej 5°C, unikanie mrozu i zbyt wysokich temperatur). - BHP i pierwsza pomoc: Wskazówki dotyczące potencjalnych zagrożeń, zaleceń dotyczących odzieży ochronnej, a także postępowania w przypadku kontaktu ze skórą lub oczami. - Atesty i normy: Informacje o certyfikatach i zgodności z polskimi lub europejskimi normami. - Informacje o opakowaniach: Dostępne rodzaje i pojemności opakowań. 6. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że oferowany asortyment spełnia określone przez Zamawiającego wymagania. Przedmiotowe środki dowodowe wytworzone przez Wykonawcę, niebędącego Producentem, nie będą uznane za równoważne. 7. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 8. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 9. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym muszą zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. 10. Termin dostawy asortymentu: nie dłuższy niż 6 dni roboczych (zgodnie z Ofertą Wykonawcy), licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania przez Wykonawcę. 11. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 12. Rodzaj i zakres zmian umowy zostały wskazane w rozdz. XIX SWZ. 13. Zamawiający w żadnym zadaniu nie wymaga wykazania przez Wykonawcę spełniania warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy.
Vorherige Bekanntmachung: 732558-2025
Interne Kennung: WZP-3021/25/206/IR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w celu zawarcia umowy ramowej, na podstawie art. 132 ustawy w zw. z art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 314 ust. 1 pkt 1, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 2, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. 3. O udzielenie przedmiotowego zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 ) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel, 44400000 Diverse vorgefertigte Erzeugnisse und zugehörige Artikel, 44190000 Verschiedene Baustoffe, 44810000 Anstrichfarben, 44812200 Öl- und Wasserfarben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawy drzwi, ościeżnic, opasek, tulei wentylacyjnych, itp.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawy materiałów budowlanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w Rozdz. XIX SWZ oraz załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 44221000 Fenster, Türen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44400000 Diverse vorgefertigte Erzeugnisse und zugehörige Artikel, 39191100 Tapeten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawy farb
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawy materiałów budowlanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w Rozdz. XIX SWZ oraz załączniku nr 5A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39190000 Tapeten und andere Wandverkleidungen, 44812200 Öl- und Wasserfarben