2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor IT materiaal ikv cafetariaplan
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het aanbieden en faciliteren van multimedia voordelen binnen het cafetariaplan van Zorgband Leie en Schelde. De opdrachtnemer zal instaan voor het ter beschikking stellen van een kwalitatief en marktconform aanbod aan digitale en multimedia producten (zoals pc’s en randapparatuur, tablets, smartphones en smartwatches), alsook bijhorende accessoires dat door medewerkers kan worden aangekocht via hun theoretisch cafetariaplanbudget. De samenwerking omvat zowel de operationele als administratieve ondersteuning van dit aanbod, met inbegrip van een digitale verwerking van bestellingen, budgetopvolging via koppeling met het Lima Flex portaal van Cipal Schaubroeck en rapportering, zodat HR en medewerkers op een efficiënte en gebruiksvriendelijke manier worden ontzorgd. De oplossing dient te voldoen aan de geldende regelgeving inzake cafetariaplannen en bij te dragen aan de digitalisering van HR-processen, alsook de versterking van het werkgeversimago van Zorgband Leie en Schelde.
Interne Kennung: PPP1FN-214/6011/2026/214
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/214_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237300 Computerbedarf, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 32252000 GSM-Telefone