2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowe świadczenie usług medycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie osób zatrzymanych / doprowadzonych przez Policję w celu wytrzeźwienia i przewidzianych do umieszczenia w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych dla Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział XIX SWZ oraz załącznik nr 4 do SWZ. 3.Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: czynności administracyjne, w tym dokonywanie rejestracji pacjentów. 2) w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1. W celu weryfikacji spełniania tych wymagań Zamawiający uprawniony jest w szczególności do żądania: a) oświadczenia zatrudnionego pracownika, b) oświadczenia wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, c) poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika, d) innych dokumentów − zawierających informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika; 3) Wykonawca na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie przedłoży Zamawiającemu wskazane w pkt 2 dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności wymienione w pkt 1. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań Zamawiający określa w Rozdz. XIX SWZ. 4) w przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 4. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. 5. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 6. Termin związania ofertą: 13.06.2026 r. 7. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w Rozdz. XIX SWZ.
Interne Kennung: WZP-533/26/19/F
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na usługi społeczne w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, w związku z art. 359 pkt 1 oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający zgodnie z art. 360 pkt 3 ustawy, informuje o zastosowaniu skróconego terminu na składanie ofert bez zachowania terminu minimalnego, o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy. Szczegółowe informacje o terminie składania ofert zawarte zostały w Rozdz. XI SWZ. 3. Zamawiający zgodnie z art. 360 pkt 4 ustawy, informuje o niezastosowaniu obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie osób zatrzymanych / doprowadzonych przez Policję w celu wytrzeźwienia i przewidzianych do umieszczenia w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych dla Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział XIX SWZ oraz załącznik nr 4 do SWZ.