2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji i wsparcia producenta dla produktów Oracle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa licencji - Oracle Hyperion Planning Plus - Application User Perpetual - 150 users 2) zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres do 31.08.2026 r., zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle. Część 2: Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) od końca aktualnie wykupionego wsparcia do 31.08.2026 r. dla posiadanych 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1.
Interne Kennung: DZP-BP.2610.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa licencji - Oracle Hyperion Planning Plus - Application User Perpetual - 150 users 2) zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres do 31.08.2026 r., zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 2: Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) od końca aktualnie wykupionego wsparcia do 31.08.2026 r. dla posiadanych 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1.
Interne Kennung: Część 2