133599-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na dodávky potravin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky potravin
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek v DNS na dodávky potravin pro stravovací provoz FN Olomouc. Dynamickým nákupním systémem se rozumí plně elektronické řízení pro běžné nákupy dle provozních potřeb zadavatele. Zavedení DNS nezavazuje dodavatele k jeho využívání při zadávání veřejných zakázek na daný předmět plnění. Cílem zadavatele je disponovat širokým okruhem dodavatelů, kteří budou vyzýváni k podávání nabídek na realizaci jednotlivých dílčích veřejných zakázek a zajistit tak po dobu trvání DNS průběžné zadávání veřejných zakázek dodávky potravin, aby byla zajištěna maximální efektivita vynaložených finančních prostředků a spolehlivost realizovaných dodávek. DNS je rozdělen do kategorií ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ uvedených v příloze č. 2 této zadávací dokumentace a v elektronickém nástroji TenderArena.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ-2024-000949