See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HVAC - preventief en periodiek onderhoud verwarmings- en ventilatie-installaties 2026 - 2029
Beschreibung: HVAC - preventief en periodiek onderhoud verwarmings- en ventilatie-installaties 2026 - 2029
Interne Kennung: PPP06T-30972/5244/2025 D 21
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025 D 21_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion
1336-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP06T-30972/5244/2025 D 21
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025 D 21_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71315410 Inspectie van ventilatiesysteem