2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostomłotach Drugich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostomłotach Drugich. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia – Opis techniczny załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RLKS.271.145.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełna procedura została opisana w dokumentach zamówienia, tj.: SWZ. SWZ zawiera listę dokumentów i oświadczeń jakie zobowiązany jest złożyć Wykonawca wraz z ofertą, a następnie na wezwanie Zamawiającego (!!!). Szczegółowo rozpisano w rozdziale IX SWZ (!!!).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Menge: 1 Stück