2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń biurowo magazynowych użytkowanych przez Instytut Adama Mickiewicza
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń biurowych Instytutu Adama Mickiewicza położonych w Warszawie: 1) przy ul. Mokotowskiej 25, o łącznej powierzchni 986,98 m², 2) przy ul. Mokotowskiej 33/35 o powierzchni 573,70 m2 (piętro I) 3) przy ul. Mokotowskiej 33/35 o powierzchni 274,93 m2 (piętro II). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony na stronie prowadzonego postępowania
Interne Kennung: ZZP.261.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń biurowo- magazynowych Instytutu Adama Mickiewicza położonych w Warszawie
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń biurowo - magazynowych Instytutu Adama Mickiewicza położonych w Warszawie: 1) przy ul. Mokotowskiej 25, o łącznej powierzchni 986,98 m², 2) przy ul. Mokotowskiej 33/35 o powierzchni 573,70 m2 (piętro I) 3) przy ul. Mokotowskiej 33/35 o powierzchni 274,93 m2 (piętro II)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia podstawowego na 12 miesięcy, przewiduje też możliwość do 3 wznowień kontraktu. Zamówienie przewiduje opcję, która dotyczy możliwości uruchomienia sprzątania interwencyjnego np. w przypadku usuwania skutków awarii, przywracaniu porządku po remontach itp. na podstawie stawki roboczogodziny, zaoferowanej w uruchamianym postępowaniu