See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bouw- en wegenismaterialen
Beschreibung: Deze opdracht omvat de levering (en/of afhaling) van diverse bouwmaterialen en aanverwante artikelen voor gebruik door de technische diensten van Gemeente Tervuren. De materialen zullen voornamelijk worden toegepast voor wegenbouw en omgevingsaanleg.
Interne Kennung: PPP03A-885/5021/WEB2024/885
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Betonmaterialen voor bouw en wegenis
Beschreibung: Dit perceel omvat diverse betonartikelen voornamelijk gebruikt voor wegenbouw en omgevingsaanleg. Alle betonproducten voldoen aan NBN-B21-411 en NBN EN 1340 en BENOR, kleur = betongrijs tenzij anders gespecifieerd. Alle genoemde materialen moeten minimaal voldoen aan de normen en richtlijnen vernoemd in Typebestek 250 versie 4.1
Interne Kennung: WEB2024/885_1
Los: LOT-0002
Titel: Bouw- en wegenismaterialen (stukgoed of bulkgoed)
Beschreibung: Dit perceel omvat diverse basismaterialen voornamelijk gebruikt voor wegenbouw en omgevingsaanleg. De leveringen gebeuren voornamelijk in de vorm van stuk- of bulkgoederen. Alle genoemde materialen moeten minimaal voldoen aan de normen en richtlijnen vernoemd in Typebestek 250 versie 4.1
Interne Kennung: WEB2024/885_2