2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Choszczno
Beschreibung: usługa transportowa
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Choszczno.
Interne Kennung: KO.7240.1.1.2025.AS