See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genudbud af Revisionsydelser
Beschreibung: Udbud omfatter levering af revisionsydelser til samtlige selskaber under Samn Forsyning A/S. Ordregiver vil have tilbud på ydelser inden for lovpligtig revision samt udarbejdelse af de nødvendige erklæringer. Aftalen forventes at træde i kraft den 15. februar 2026 og løber indtil den 31. januar 2027. Kunden har mulighed for at forlænge aftalen på uændrede vilkår med op til tre gange ét år (3 x 1 år). Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaverne.
Vorherige Bekanntmachung: 779088-2025
Interne Kennung: 609243
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212500 Buchhaltungsprüfung, 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000