2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening voor de bemiddeling en inzet van tijdelijk personeel en Zzp-opdrachten.
Beschreibung: Brokerdienstverlening voor de bemiddeling en inzet van tijdelijk personeel en Zzp-opdrachten. Geraamde hoeveelheid is 623.000 uur per jaar. Aan deze opgave kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden. De exacte omvang tijdens de uitvoering van de raamovereenkomsten zal afhankelijk zijn van de vraag. De Raamovereenkomsten kennen geen gegarandeerde afname van uren of aantallen.
Interne Kennung: 2024-110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie aanbestedingsstukken
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brokerdienstverlening voor de bemiddeling en inzet van tijdelijk personeel en Zzp-opdrachten
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het afsluiten van vier Raamovereenkomsten met één (1) leverancier van Brokerdienstverlening voor de bemiddeling en inzet van tijdelijk personeel en Zzp-opdrachten voor de gemeente Groningen, de Veiligheidsregio Groningen, de GGD Groningen en het Noordelijk Belastingkantoor. Doelstellingen tijdens de Raamovereenkomst zijn: 1: Rechtmatigheid, voldoen aan wet- en regelgeving relevant voor het inzetten van tijdelijk personeel en Zzp-opdrachten. 2: Vergroten van de effectiviteit en efficiëntie van het inhuurproces. 3: Een gestroomlijnd inhuurproces waarin Opdrachtgever en Opdrachtnemer samenwerken bij strategische, tactische en operationele vraagstukken. 4: Intermediaire Dienstverlening. 5: Totale ontsluiting van de arbeidsmarkt ten behoeve van de Aanvragen binnen de door Opdrachtgevers benoemde doelgroepen. 6: Correcte uitvoering van Contract Service. 7: Het realiseren van Social Return en (uitvoering geven aan) diversiteit en inclusie beleid. 623.000 uren
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsstukken