See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek GK PGE
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek Grupy Kapitałowej PGE (GK PGE). Dostawy będą obejmowały okres 24 miesięcy i będą miały charakter sukcesywny.
Interne Kennung: POST/PGE/W/DZ/00333/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa komputerów, monitorów oraz stacji dokujących dla Spółek Grupy Kapitałowej PGE (GK PGE). Dostawy będą obejmowały okres 24 miesięcy i będą miały charakter sukcesywny