133768-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – „Organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych (14 części)”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych (14 części)”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa „Organizacji i realizacji jednodniowych szkoleń stacjonarnych (14 części)”. Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”. Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”. Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”. Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”. Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”. Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”. Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”. Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”. Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”. Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”. Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”. Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”. Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”. Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura odebrania dziecka - przepisy, rola poszczególnych instytucji”.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Stres, emocje i trudne sytuacje w zespole - kadra zarządzająca”.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wystąpienia publiczne - kadra zarządzająca”.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rozwój kompetencji cyfrowych - rozwiązania technologiczne w pracy pomocowej”.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak prowadzić rozmowę z klientami pomocy społecznej?”.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z dzieckiem doznającym przemocy - rozpoznanie, skuteczna interwencja i aspekty prawne”.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sposoby radzenia sobie z trudnym i agresywnym klientem”.
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Procedura umieszczania osób w DPS i ZOL - za zgodą i bez zgody”.
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rodzina w kryzysie (interwencja kryzysowa)”.
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca socjalna z osobami w kryzysie psychicznym”.
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami w kryzysie bezdomności”.
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza i plan pracy z rodziną dysfunkcyjną”.
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Prowadzenie treningów umiejętności społecznych i interpersonalnych w ŚDS, WTZ, DPS”.
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.
BeschreibungOrganizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak być dobrym liderem? - zarządzanie zespołem, techniki motywowania i komunikacji interpersonalnej - kadra zarządzająca”.