13377-2024 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OBIEKTÓW WODOCIĄGÓW ZACHODNIOPOMORSKICH SP. Z O. O.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY OBIEKTÓW WODOCIĄGÓW ZACHODNIOPOMORSKICH SP. Z O. O.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby obiektów Wodociągów Zachodniopomorskich Sp. z o. o. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 372. Całkowita moc umowna [kW] 7070. Dystrybucja energii elektrycznej odbywać będzie się za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) ENEA Operator Sp. z o.o na warunkach określonych przepisami ustawy Prawo energetyczne, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniami do ww. ustawy, przepisami kodeksu cywilnego, zasadami określonymi w koncesjach, postanowieniami SIWZ oraz zgodnie z cenami energii elektryczne i cenami parametrów dystrybucyjnych przedstawionych w ofercie przetargowej wskazanych na podstawie aktualnych Taryf dystrybucji energii elektrycznej OSD zatwierdzonych przez Prezesa URE
Interne Kennung: WOZ/ZP/WRD/1/2023/AL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Menge: 7 070