2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een nieuwe overeenkomst met een opdrachtnemer voor het leveren van sanitaire voorzieningen. De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen: • Perceel 1: Huren van hardware en afnemen van verbruiksartikelen voor alle locaties. Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. Alle dispensers op alle locaties (behalve de opvanglocaties zie perceel 2) dienen te worden vervangen. • Perceel 2: Afnemen van navulverpakkingen voor de opvanglocaties. Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. De huidige dispensers zijn van CWS en door de gemeente gekocht. Het is van belang dat de navulverpakkingen passen in de geplaatste dispensers. Voor dit perceel geldt dat op het moment de opvanglocaties worden opgeheven de overeenkomst per direct wordt beëindigd. • Perceel 3: Huren van handdoekrolautomaten en afnemen van handdoekrollen van netversterkt papier. Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 800.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd van het contract inclusief verlengingsjaren. De geraamde waarde per perceel per jaar betreft: Perceel 1: € 60.000,- excl BTW Perceel 2: € 15.000,- excl BTW Perceel 3: € 25.000,- excl BTW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Fryske Marren voert een Europese openbare aanbestedingsprocedure uit. Dit betekent dat iedereen die aan de eisen voldoet, een inschrijving kan indienen. Uw inschrijving is eenmalig en definitief, waardoor geen ruimte is voor onderhandelingen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Huren van hardware en afnemen van verbruiksartikelen voor alle locaties.
Beschreibung: Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. Alle dispensers op alle locaties (behalve de opvanglocaties zie perceel 2) dienen te worden vervangen. Perceel 1: € 60.000,- excl BTW per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 1 juli 2026 tot en met 1 juli 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van 5-maal één jaar. De overeenkomst wordt per perceel gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door alle betrokken partijen. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 1 juli 2034.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Afnemen van navulverpakkingen voor de opvanglocaties.
Beschreibung: Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. De huidige dispensers zijn van CWS en door de gemeente gekocht. Het is van belang dat de navulverpakkingen passen in de geplaatste dispensers. Voor dit perceel geldt dat op het moment de opvanglocaties worden opgeheven de overeenkomst per direct wordt beëindigd. Perceel 2: € 15.000,- excl BTW per jaar.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Huren van handdoekrolautomaten en afnemen van handdoekrollen van netversterkt papier.
Beschreibung: Perceel 3: Huren van handdoekrolautomaten en afnemen van handdoekrollen van netversterkt papier. Voor dit perceel wordt één (1) Opdrachtnemer gecontracteerd. Perceel 3: € 25.000,- excl BTW per jaar.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich