2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni na terenie Miasta Ząbki w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pielęgnacji zieleni urządzonej na terenie miasta Ząbki, obejmujące utrzymanie estetyki parków, skwerów oraz pasów zieleni przyulicznej poprzez regularne koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów, cięcia pielęgnacyjne, sadzenie, usuwanie drzew, podlewanie oraz nasadzanie ozdobnych roślin sezonowych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie zieleni w parkach i na skwerach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia będzie wykonywany przez 24 miesiące i obejmuje utrzymanie zieleni w parkach i na skwerach. Wykonawca w ramach umowy będzie miał obowiązek: a) dokonywać regularnego przeglądu stanu drzew, b) wykonywać cięcia formujące, regulujące, sanitarne, odmładzające, korygujące, redukcyjne, wycofujące koronę (zmniejszenie korony w celu jej obniżenia) oraz poprawiające statykę drzew, c) wykonywać cięcia techniczne drzew wchodzących w skrajnie pasa drogowego, d) stosować środki ochrony roślin, nawozy, e) sadzić drzewa, f) podlewać drzewa, g) usuwać drzewa z ewentualnym frezowaniem karpy, h) wycinać odrosty, i) pielić i kosić misy drzew, j) utrzymywać lub demontować palikowanie, k) usuwać powalone gałęzie lub drzewa, l) przycinać żywopłoty oraz krzewy, m) kosić trawniki, n) pielić rabaty, o) usuwać zanieczyszczenia nieorganiczne z koron drzew i pasów zieleni, p) grabić liście.
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie pasów zieleni wzdłuż dróg gminnych i powiatowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia będzie wykonywany przez 24 miesiące i obejmuje utrzymanie pasów zieleni i zieleńców wzdłuż dróg gminnych i powiatowych na terenie Miasta Ząbki. Wykonawca w ramach umowy będzie miał obowiązek: a) dokonywać regularnego przeglądu stanu drzew, b) wykonywać cięcia formujące, regulujące, sanitarne, odmładzające, korygujące, redukcyjne, wycofujące koronę (zmniejszenie korony w celu jej obniżenia) oraz poprawiające statykę drzew, c) wykonywać cięcia techniczne drzew wchodzących w skrajnie pasa drogowego, d) stosować środki ochrony roślin, nawozy, e) sadzić drzewa, f) podlewać drzewa, g) usuwać drzewa z ewentualnym frezowaniem karpy, h) wycinać odrosty, i) pielić i kosić misy drzew, j) utrzymywać lub demontować palikowanie, k) udrażniać ciągi piesze i jezdne z powalonych gałęzi lub drzew, l) przycinać żywopłoty oraz krzewy, m) kosić trawniki, n) pielić rabaty, o) usuwać zanieczyszczenia nieorganiczne z koron drzew i pasów zieleni, p) grabić liście.