13384-2025 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm – Public service contract regarding a Film streaming platform including content for the Dutch-language public libraries in Flanders and Brussels
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor diensten betreffende een Filmstreamingplatform & aanbod voor de Nederlandstalige openbare bibliotheken in Vlaanderen en Brussel
Beschreibung: Opdracht voor diensten betreffende een Filmstreamingplatform & aanbod voor de Nederlandstalige openbare bibliotheken in Vlaanderen en Brussel
Interne Kennung: Cultuurconnect-2024001
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het Bestek Deze overheidsopdracht wordt georganiseerd via een Procedure sui generis met voorafgaande bekendmaking op basis van art. 89, §1, 4° van de Wet inzake overheidsopdrachten, ter beschikking voor het plaatsen van sociale en andere specifieke diensten. Alle regels betreffende de gevolgde procedure sui generis zijn opgenomen in het Bestek. Zo gaat het om een eenstapsprocedure waarbij elke belangstellende onderneming een offerte mag indienen, en er kan onderhandeld worden over de voorwaarden van de opdracht met een of meer van hen. Met eenzelfde aanbod kan men intekenen voor beide percelen die eenzelfde contentsegment betreffen. Met eenzelfde aanbod en hetzelfde portaal dat toegang biedt tot het streamingplatform kan door één kandidaat in beginsel ook ingetekend worden op meerdere percelen die niet eenzelfde contentsegment betreffen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Breed aanbod van langspeelfilms, documentaires, kortfilms en series (focus op volwassenen, jeugd content is mogelijk, maar niet verplicht); streefdoel: 800+ titels; prijsmodel = prijs per stream
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Breed aanbod van langspeelfilms, documentaires, kortfilms en series (focus op volwassenen, jeugd content is mogelijk, maar niet verplicht); streefdoel: 800+ titels; prijsmodel = prijs per unieke gebruiker per maand
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Documentaires; streefdoel: +75% van het aanbod bestaat uit documentaires; prijsmodel = prijs per stream
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Documentaires; streefdoel: +75% van het aanbod bestaat uit documentaires; prijsmodel = prijs per unieke gebruiker per maand
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Jeugdfilms, jeugddocumentaires en jeugdseries; streefdoel: 150+ titels; prijsmodel = prijs per stream
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Jeugdfilms, jeugddocumentaires en jeugdseries; streefdoel: 150+ titels; prijsmodel = prijs per unieke gebruiker per maand
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Aanbod van Vlaamse en Belgische filmtitels (kan voor volwassenen en/of jeugd); streefdoel: +75% van het aanbod bestaat uit Vlaamse en Belgische filmtitels; prijsmodel = prijs per stream
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Aanbod van Vlaamse en Belgische filmtitels (kan voor volwassenen en/of jeugd); streefdoel: +75% van het aanbod bestaat uit Vlaamse en Belgische filmtitels; prijsmodel = prijs per unieke gebruiker per maand
Interne Kennung: 8