13386-2024 - Ergebnis
Belgien – Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung – Raamovereenkomst voor de aankoop en het leveren van TPN (Totale Parenterale Nutritie), vitaminen en sporenelementen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en het leveren van TPN (Totale Parenterale Nutritie), vitaminen en sporenelementen
Beschreibung: De Opdracht betreft een raamovereenkomst voor TPN (Totale Parenterale Nutritie) met een vaste duurtijd van 2 jaar, 2 maal stilzwijgend verlengbaar door de Opdrachtgever met telkens 1 jaar. De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door volgende 7 ziekenhuizen van het E17 netwerk: AZ Maria Middelares Gent, Sint-Vincentiusziekenhuis Deinze, AZ Groeninge Kortrijk, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, Sint-Jozefskliniek Izegem, AZ Sint-Elisabeth Zottegem en VZW Glorieux Ronse.
Interne Kennung: PPP0QV-1604/4011/2023/1604
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ternaire mengsels voor centraal en perifere intraveneuze toediening
Beschreibung: Ternaire mengsels voor centraal en perifere intraveneuze toediening
Interne Kennung: 2023/1604
Los: LOT-0002
Titel: Ternaire mengsels voor centraal en perifere intraveneuze toediening op basis van visolie
Beschreibung: Ternaire mengsels voor centraal en perifere intraveneuze toediening op basis van visolie
Los: LOT-0003
Titel: Ternair mengsel voor centraal intraveneuze toediening met zeer hoge N-behoefte en zeer laag volume
Beschreibung: Ternair mengsel voor centraal intraveneuze toediening met zeer hoge N-behoefte en zeer laag volume
Los: LOT-0004
Titel: Ternair mengsel voor kinderen jonger dan 2 jaar voor intraveneuze toediening
Beschreibung: Ternair mengsel voor kinderen jonger dan 2 jaar voor intraveneuze toediening
Los: LOT-0005
Titel: Binaire mengsels voor intraveneuze toediening
Beschreibung: Binaire mengsels voor intraveneuze toediening
Los: LOT-0006
Titel: Vitaminen voor volwassenen voor toevoeging aan TPN
Beschreibung: Vitaminen voor volwassenen voor toevoeging aan TPN
Interne Kennung: 2023/1604 6
Los: LOT-0007
Titel: Sporenelementen voor volwassenen voor toevoeging aan TPN
Beschreibung: Sporenelementen voor volwassenen voor toevoeging aan TPN
Los: LOT-0008
Titel: Vitaminen en sporenelementen voor kinderen voor toevoeging aan TPN
Beschreibung: Vitaminen en sporenelementen voor kinderen voor toevoeging aan TPN
Los: LOT-0009
Titel: Losse componenten (aminozuren, lipiden emulsies) bij volwassenen en kinderen
Beschreibung: Losse componenten (aminozuren, lipiden emulsies) bij volwassenen en kinderen