2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Żyrzyn oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w roku 2025”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Żyrzyn oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w roku 2025” Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Żyrzyn, 2) odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zlokalizowanego w sołectwie Borysów 6, 24-103 Żyrzyn 3) Wykonanie oraz dostarczenie właścicielom obsługiwanych nieruchomości ulotki edukacyjno-informacyjnej nt. systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Żyrzyn zawierającej uzgodniony harmonogram w ilości 2 100; 4) Dostarczenie i wyposażenie mieszkańców w worki do selektywnej zbiórki odpadów w odpowiedniej kolorystyce na okres obowiązywania umowy; 5) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielogabarytowych spod posesji właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żyrzyn; Według stanu na dzień 25.10.2024 r. liczba nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Żyrzyn, z których były odbierane odpady to 1 791. Liczba osób zamieszkałych na dzień 25.10.2024 r. to 5 125 osób. Zakładana ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia zarówno z nieruchomości zamieszkałych jak i z PSZOK to 1 303,76 Mg. Zamówienie obejmuje odbiór odpadów komunalnych z PSZOK w Borysowie i ich zagospodarowanie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U.2024 r. poz. 399), oraz odrębnymi przepisami. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do SWZ 4.3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: G.271.B.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001