13397-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa sprzętu komputerowego, na którym będzie zainstalowany moduł apteczny, którego dostawca został wybrany w postępowaniu przetargowym „Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego, na którym będzie zainstalowany moduł apteczny, którego dostawca został wybrany w postępowaniu przetargowym „Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest dostawa sprzętu komputerowego, na którym będzie zainstalowany moduł apteczny „PharmaNET”, którego dostawca został wybrany w postępowaniu przetargowym „Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej” , zwanego dalej „towarem” lub „sprzętem” oraz oprogramowania zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Parametrach technicznych” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty). Zamawiający zastrzega, że może w trybie art. 257 PZP unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu
Interne Kennung124/PN/ZP/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest dostawa sprzętu komputerowego, na którym będzie zainstalowany moduł apteczny „PharmaNET”, którego dostawca został wybrany w postępowaniu przetargowym „Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej” , zwanego dalej „towarem” lub „sprzętem” oraz oprogramowania zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Parametrach technicznych” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty) .
Interne Kennung124/PN/ZP/D/2025 Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest dostawa oprogramowania zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Parametrach technicznych” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty) .
Interne Kennung124/PN/ZP/D/2025 Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme