2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling en verwerking OPK
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding van plan om een overeenkomst af te sluiten voor het inzamelen en de verwerking van ca. 650-700 ton op jaarbasis oud papier en karton (hierna: OPK) binnen de gemeente Nederweert. De inzameling vindt los gebundeld huis aan huis plaats en door middel van afzetcontainers en/of kraakperswagens op de zgn. brenglocaties. De inzameling van het OPK wordt door vrijwilligers van verenigingen uitgevoerd. In het programma van eisen (bijlage 03) staat de beschrijving en omvang van de dienstverlening vermeld. In het programma van eisen (bijlage 03) staat de beschrijving en omvang van de dienstverlening vermeld.
Interne Kennung: Z/24/119145
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Inzameling en verwerking van oud papier en karton
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot tweezijdige verlenging (door de opdrachtgever en inschrijver) van tweemaal maximaal twee jaar.