See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Część 1 - Oferta 36
Beschreibung: Część 1 ratownika medycznego z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych kat. C w zespołach ratownictwa medycznego typu S i P Minimalna liczba umów – 27, z zastrzeżeniem jej zwiększenia z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych w przedmiotowym konkursie – maksymalnie 122 000 godzin w okresie 24 miesięcy
Interne Kennung: 14/11/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1 ratownika medycznego z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych kat. C w zespołach ratownictwa medycznego typu S i P