See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednokrotnego i wielokrotnego użytku, opatrunków, produktów higienicznych wykorzystywanych przez zespoły ratownictwa medycznego.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednokrotnego i wielokrotnego użytku, opatrunków, produktów higienicznych wykorzystywanych przez zespoły ratownictwa medycznego - 13 części Poszczególne części zamówienia: Część nr 1 Sprzęt medyczny jednokrotnego użytku Część nr 2 Ochrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy Część nr 3 Kompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze Część nr 4 Sprzęt pomocniczy Część nr 5 Specjalistyczne opatrunki hydrożelowe Część nr 6 Elektrody Część nr 7 Jałowe koce na oparzenia i duże rany Część nr 8 Kleszczyki Magilla Część nr 9 Układy oddechowe, odsysanie pacjenta Część nr 10 Czujniki SpO2 Część nr 11 Mankiety, sprzęt medyczny wielorazowy Część nr 12 Złącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów Część nr 13 Sprzęt taktyczny
Vorherige Bekanntmachung: 646409-2025
Interne Kennung: DZP.PN.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt medyczny jednokrotnego użytku
Beschreibung: Sprzęt medyczny jednokrotnego użytku
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy
Beschreibung: Ochrona osobista, prześcieradła, koce, poszwy
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze
Beschreibung: Kompresy, bandaże, przylepce, zestawy pomocnicze
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzęt pomocniczy
Beschreibung: Sprzęt pomocniczy
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Specjalistyczne opatrunki hydrożelowe
Beschreibung: Specjalistyczne opatrunki hydrożelowe
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Elektrody
Beschreibung: Elektrody
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Jałowe koce na oparzenia i duże rany
Beschreibung: Jałowe koce na oparzenia i duże rany
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Kleszczyki Magilla
Beschreibung: Kleszczyki Magilla
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Układy oddechowe, odsysanie pacjenta
Beschreibung: Układy oddechowe, odsysanie pacjenta
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Czujniki SpO2
Beschreibung: Czujniki SpO2
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Mankiety, sprzęt medyczny wielorazowy
Beschreibung: Mankiety, sprzęt medyczny wielorazowy
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Złącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów
Beschreibung: Złącza oddechowe i osprzęt do kapnometrów
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Sprzęt taktyczny
Beschreibung: Sprzęt taktyczny
Interne Kennung: Część nr 13