134014-2025 - Wettbewerb
Belgien – Mobiltelefondienste – Levering van mobiele communicatiediensten (spraak en data) en de levering van een SMS gateway-oplossing.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van mobiele communicatiediensten (spraak en data) en de levering van een SMS gateway-oplossing.
Beschreibung: Voorwerp van de diensten : levering van mobiele communicatiediensten (spraak en data) en de levering van een SMS gateway-oplossing De opdracht betreft mobiele communicatiediensten. De opdracht omvat de volgende percelen: Perceel 1 : levering van mobiele communicatiediensten (spraak en data) Perceel 2 : levering van een SMS gateway-oplossing
Interne Kennung: 2024-1-003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48211000 Softwarepaket für den Plattformenverbund
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-1-003 - 1 Levering van mobiele communicatiediensten (spraak en data)
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van abonnements- en gespreksdiensten voor mobiele communicatie (spraak en data) voor toestellen die worden gebruikt door : - Management en administratieve toezichthoudende functies: ongeveer 2.000 SIM-kaarten - Postbodes, chauffeurs en andere operationele functies: ongeveer 15.000 SIM-kaarten (waaronder kaarten die alleen tijdens de eindejaar periode zijn gebruikt) - Pick-Up Drop-Off (PUDO) netwerkdiensten en gelijkaardige : ongeveer 8.000 SIM-kaarten (voornamelijk DATA-kaarten)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024-1-003 - 2 SMS gateway-oplossing
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van SMS verzenddiensten aan bpost klanten en andere contacten (personeel, enz.) via een SMS gateway platform. Dit platform zal een directe en efficiënte sms-communicatie met onze klanten mogelijk maken. Deze dienst zal verschillende soorten notificaties ondersteunen, zoals het opvolgen van pakketten, updates van leveringen en promotionele aankondigingen. Door de integratie van een sms-gateway via een robuuste API willen we ervoor zorgen dat alle kritieke informatie onze klanten snel bereikt, wat hun ervaring en tevredenheid verbetert. In 2024 gebruikte bpost ongeveer 1.700.000 sms'jes/, voornamelijk voor de melding van events in verband met pakketlevering.
Interne Kennung: 2
134014-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024-1-003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64212000 Mobieletelefoondiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48211000 Software voor platforminterconnectiviteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2