See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZANIE LEKÓW RÓŻNYCH WG 56 PAKIETÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 56 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji. 2. Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – nie krótszy niż połowa terminu ważności dla danego produktu. Dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach i każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego za potwierdzeniem w drodze e-mail. 3. W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ). 4. Zamawiający zamieszczając w specyfikacji postać leku np. tabl. ma na myśli wszystkie rodzaje tabletek, a kaps. wszystkie rodzaje kapsułek itd. W innych przypadkach określona jest dokładnie postać leku tj. np. tabl. dojelitowa tzn. że dopuszczana jest tylko tabletka dojelitowa. 5. Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2025 r. poz. 750 z późniejszymi zmianami). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 6. Zamawiający, w realizacji niniejszego zamówienia w części dotyczącej transportu produktu leczniczego do siedziby Zamawiającego, dopuszcza udział podwykonawców posiadających uprawnienia. 7. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 742789-2025
Interne Kennung: 212/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków różnych wg 56 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji.
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50
Interne Kennung: PAKIET 50
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET 56
Interne Kennung: PAKIET 56