See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca jej sprzedaż i dystrybucję na potrzeby Gminy Miejskiej Wałcz i jednostek organizacyjnych od 1.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej i dostawa na rok 2025 do obiektów wskazanych przez Zamawiającego Gmina Miejska Wałcz, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Liczba punktów odbioru 142.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca jej sprzedaż i dystrybucję na potrzeby Gminy Miejskiej Wałcz i jednostek organizacyjnych od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej i dostawa na rok 2026
Interne Kennung: IRP.271.33.2025