134134-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kleczew od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kleczew od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kleczew od właścicieli nieruchomości zamieszkałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach i warunkach określonych w SWZ, w szczególności w projektach umów, które stanowią załącznik nr 9 do SWZ i w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GKO.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001