134220-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Świadczenie usług zdrowotnych zgodnie z postanowieniami SWZ, z podziałem na zadania (3 zadania).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług zdrowotnych zgodnie z postanowieniami SWZ, z podziałem na zadania (3 zadania).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług zdrowotnych zgodnie z postanowieniami SWZ, z podziałem na zadania (3 zadania): Zadanie 1: A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. C. Zapewnienie leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego pracowników, którzy ulegli wypadkom przy pracy, w drodze do/z pracy lub zachorowaniom w pracy w ramach NFZ. Miejscem wykonania zadania 1 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Łęczna. Zadanie 2: A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. Miejscem wykonania zadania 2 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Lublin. Zadanie 3: A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. Miejscem wykonania zadania 3 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Chełm. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung610/HZP/IDU/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 2 Świadczenie usług zdrowotnych (punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Lublin).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. Miejscem wykonania zadania 2 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Lublin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung610/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 2
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 3 Świadczenie usług zdrowotnych (punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Chełm).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. Miejscem wykonania zadania 3 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Chełm. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung610/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 3
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 1 Świadczenie usług zdrowotnych (punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Łęczna).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : A. Przeprowadzanie badań lekarskich pracowników, świadczenie usług z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami niezbędnych z uwagi na warunki pracy oraz wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy i przepisach wydanych na jego podstawie oraz innych dodatkowych badań w zakresie profilaktyki nowotworowej. B. Wykonywanie badań psychologicznych/psychiatrycznych/psychotechnicznych pracowników dla stwierdzenia możliwości wykonywania pracy na stanowisku, gdzie wymagane są szczególne lub specjalistyczne kwalifikacje. C. Zapewnienie leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego pracowników, którzy ulegli wypadkom przy pracy, w drodze do/z pracy lub zachorowaniom w pracy w ramach NFZ. Miejscem wykonania zadania 1 ma być punkt medyczny położony w granicach administracyjnych miasta Łęczna. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung610/HZP/IDU/2025 Zadanie nr 1