See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu:89. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 4. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 627140-2024
Interne Kennung: WSZSL/FZ-85/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0078
Titel: CZĘŚĆ 76-METHYLROSANILINE CHLORIDE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 76
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ. 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze
Los: LOT-0079
Titel: CZĘŚĆ 77-RETINOL PALMITATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 77
Los: LOT-0080
Titel: CZĘŚĆ 78-SILVER SULFATHIAZOLE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 78
Los: LOT-0081
Titel: CZĘŚĆ 79-SILVER SULFATHIAZOLE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 79
Los: LOT-0082
Titel: CZĘŚĆ 80-SULFACETAMIDE SODIUM
Interne Kennung: CZĘŚĆ 80
Los: LOT-0083
Titel: CZĘŚĆ 81-SULFACETAMIDE SODIUM
Interne Kennung: CZĘŚĆ 81
Los: LOT-0084
Titel: CZĘŚĆ 82-SULFACETAMIDE SODIUM
Interne Kennung: CZĘŚĆ 82
Los: LOT-0085
Titel: CZĘŚĆ 83-TIMOLOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 83
Los: LOT-0086
Titel: CZĘŚĆ 84-TOBRAMYCIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 84
Los: LOT-0087
Titel: CZĘŚĆ 85-TOBRAMYCIN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 85
Los: LOT-0088
Titel: CZĘŚĆ 86-TOBRAMYCIN + DEXAMETHASONE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 86
Los: LOT-0089
Titel: CZĘŚĆ 87-TROPICAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 87
Los: LOT-0090
Titel: CZĘŚĆ 88-TROPICAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 88
Los: LOT-0091
Titel: CZĘŚĆ 89-TROPICAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 89