2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konektivita ZŠ Heyrovského v Brně – Bystrci – nové vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž infrastruktury pro zajištění konektivity ZŠ Heyrovského v Brně – Bystrci, spočívající v rekonstrukci a modernizaci stávajícího systému strukturované kabeláže z v areálu ZŠ. Systém strukturované kabeláže bude sloužit zejména pro počítačovou síť a připojení k internetu. Součástí předmětu plnění je dodávka a montáž kabeláže, souvisejících zařízení a aktivních prvků, implementace, konfigurace a zprovoznění systému (vč. napojení na stávající řešení), zpracování provozní dokumentace a zaškolení personálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Konektivita ZŠ Heyrovského v Brně – Bystrci – nové vyhlášení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 32420000 Netzausrüstung