2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja wyjazdu studyjnego do Hiszpanii (region: Andaluzja)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji wizyty studyjnej do Hiszpanii (region: Andaluzja) z udziałem pracodawców biorących udział w projekcie pn. „EURES – międzynarodowym wsparciem wielkopolskich pracodawców” oraz pracowników merytorycznych zajmujących się tematyką rynku pracy. Termin realizacji wizyty studyjnej: kwiecień 2026 (16 lub 17 tydzień 2026 roku) Czas trwania wizyty studyjnej: 4 dni (w tym pierwszy i ostatni dzień przeznaczone na podróż oraz 2 dni przeznaczone na realizację programu merytorycznego). Wizyta studyjna musi zostać przeprowadzona w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w terminie ustalonym z Zamawiającym. Liczba osób biorących udział w wizycie studyjnej: 20 osób Głównym celem wizyt studyjnej jest umożliwienie nawiązania bezpośrednich międzynarodowych kontaktów przez pracodawców z Wielkopolski z instytucjami, podmiotami zagranicznymi oraz poszukującymi pracy, w tym z powracającymi do kraju Polakami oraz cudzoziemcami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w Polsce. Organizacja wyjazdów studyjnych dla wielkopolskich pracodawców ma na celu zwiększenie ich wiedzy o zagranicznych rynkach pracy, wzmocnienie konkurencyjności oraz zwiększenie szans na znalezienie odpowiednich kandydatów do zatrudnienia w Polsce. Należy uwzględnić kontakty z zagranicznymi instytucjami zajmującymi się problematyką lokalnego rynku pracy oraz działaniami na rzecz ograniczenia bezrobocia. Podczas realizacji zamówienia Wykonawca musi dobierać takie narzędzia i sposób wykonania zamówienia, by prowadził on do pełnej realizacji celów wizyt studyjnych. Na szczegółowy zakres zamówienia składa się: 1) opracowanie i realizacja programu wizyty studyjnej, 2) zapewnienie transportu, 3) zapewnienie rezerwacji i wykupienia biletów lotniczych, 4) zapewnienie noclegu i wyżywienia, 5) zapewnienie personelu (usługa tłumaczenia i opieki podczas całej wizyty), 6) zapewnienie ubezpieczenia, 7) zapewnienie materiałów informacyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 818237-2025
Interne Kennung: WUP.XXV.3322.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dn. 09.12.2025 r. przekazano do publikacji wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert. Ogłoszenie zostało opublikowane w dn. 10.12.2025 r. (OJ S 238-00818237-2025) i zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych ogłoszenie zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.; dalej: ustawa Pzp). Postępowanie prowadzone będzie przez komisję przetargową, powołaną do przeprowadzenia postępowania, w języku polskim. Dokumenty, w tym podmiotowe środki dowodowe, złożone przez Wykonawcę w toku postępowania, które zostały sporządzone w języku obcym, przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski, poświadczonym przez tłumacza przysięgłego. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego, jeżeli przepisy ustawy Pzp nie stanowią inaczej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WUP.XXV.3322.27.2025.3