2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Accountantsdiensten
Beschreibung: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) wenst een partner te contracteren die in staat is de accountantsdiensten te verrichten conform de eisen die WIJ Groningen daaraan stelt. Dit dient te gebeuren conform de Statuten van Stichting WIJ Groningen en het Reglement Raad van Toezicht Stichting WIJ Groningen. Deze opdracht betreft een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 480.000,- over 8 jaren.
Interne Kennung: 2024/EA/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2) maal twee (2) jaar.