134326-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Instandhaltung von Fernstraßen – 31142566/31142564: prestatiecontract droog RWS MN districten Noord en Zuid
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31142566/31142564: prestatiecontract droog RWS MN districten Noord en Zuid
BeschreibungOorspronkelijke aanbesteding: MN PC Zuid 2020-2025. Wijziging betreft een inspectie van de aanwezige vluchtdeuren in de geluidswerende constructies, en om eventuele gebreken te herstellen. ON dient als onderdeel van de jaarlijkse Toetstandsrapportage de geluidswerende constructies mee te nemen. Met deze VtW breiden we deze inspectie scope uit door ook de vluchtdeuren expliciet hierin mee te laten nemen.
Interne Kennung31142566/31142564
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0000
Titel31142564 District Zuid
BeschreibungBetreft de rijkswegen binnen het district Zuid in het areaal van RWS Midden Nederland.
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen