2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové – gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka gastrotechnologie včetně montáže a souvisejících služeb a dodávek v rámci úpravy stávajícího provozu objektu školní kuchyně SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové na adrese Hradební 1029/2, 500 03 Hradec Králové v rozsahu technické specifikace, která tvoří přílohu č. 3 této výzvy k podání nabídek. Po dokončení prací proběhne kolaudační řízení, které zajišťuje zhotovitel stavebních prací. V rámci projektu dojde k rekonstrukci stávajícího provozu z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % spotřeby energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu. Všechny dodávky budou provedeny v souladu s podmínkami zadavatele, v souladu s vypracovanou projektovou dokumentaci a dalšími podmínkami v rozsahu dle zadávacích podmínek veřejné zakázky a kupní smlouvy. Dodavatel bere na vědomí, že v průběhu realizace dodávek gastrotechnologie mohou v rámci realizace výše uvedeného projektu probíhat stavební práce. Stavební práce nejsou součástí této veřejné zakázky, jsou předmětem veřejné zakázky zadávané v jiném zadávacím řízení. Dodavatel gastrotechnologie se zavazuje, že bude poskytovat veškerou možnou součinnost zhotoviteli stavebních prací a že se bude na vyžádání povinně účastnit na kontrolních dnech stavby, které se budou konat 1x za 14 dní.
Interne Kennung: CIRI/2025/277
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001