134354-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produków farmaceutycznych oraz produktów farmaceutycznych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produków farmaceutycznych oraz produktów farmaceutycznych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych oraz produktów farmaceutycznych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu asortymentowo – cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia określony jest we Wspólnym Słowniku Zamówień pod kodem CPV: 33.60.00.006. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymagania określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne. 5. Zamówienie zostało podzielone na 11 pakietów. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie pakiety.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Thiamazolum tabletki 5 mg x 50 sztuk opak 20
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1. Topotecanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 1 mg/ml 1 ml fiolka 50 2. Vinorelbinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. 10mg/ml 1 ml opak 200 3. Vinorelbinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. 10mg/ml 5 ml opak 10 4. Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. 5mg/ml fiol.10 ml fiolka 200 5. Oxaliplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. 5mg/ml fiol 20 ml fiolka 400 6. Vincristini sulfas koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 1 mg/ ml 1 ml fiolka 30 7. Carboplatinum roztwór do wstrzykiwań lub koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 150 mg/15 ml fiolka 300 8. Carboplatinum roztwór do wstrzykiwań lub koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 450 mg/45 ml fiolka 300 9. Paclitaxelum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 6 mg/ ml fiolka 5 ml fiolka 250 10. Paclitaxelum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 6 mg/ ml fiolka 16,7 ml fiolka 200 11. Paclitaxelum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 6 mg/ ml fiolka 50 ml fiolka 150 12. Acidum zoledronicum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 4mg/5ml fiolka 100 13. Cisplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 1 mg/ml 50ml fiolka fiolka 120 14. Cisplatinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 1 mg/ml 100ml fiolka fiolka 170 15. Irinotecani hydrochloridum trihydricum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20mg/ ml fiolka 2 ml fiolka 190 16. Irinotecani hydrochloridum trihydricum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20mg/ml fiolka 5 ml fiolka 190 17. Irinotecani hydrochloridum trihydricum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20mg/ml fiolka 15 ml fiolka 150 18. Irinotecani hydrochloridum trihydricum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 20mg/ml fiolka 25 ml fiolka 60 19. Fluorouracilum roztwór do wstrzykiwań 50 mg/ ml fiolka 20ml fiolka 200 20. Fluorouracilum roztwór do wstrzykiwań 50 mg/ ml fiolka 100ml fiolka 450 21. Doxorubicini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 50 mg/25 ml fiolka 90 22. Doxorubicini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 10 mg/5 ml fiolka 110 23. Dacarbazinum proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań i infuzji 200 mg x 10 fiol. opak. 6 24. Epirubicini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 0,05g/25ml fiolka 10 25. Epirubicini hydrochloridum roztwór do wstrzykiwań 0,01g/5ml fiolka 20 26. Bleomycini sulphas proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 15 000 iu/ fiolka 10 ml lub 15 mg fiolka fiolka 45 Zamawiający wymaga aby w poz. 2 i 3; 4 i 5; 7 i 8; 9, 10 i 11; 13 i 14; 15, 16, 17 i 18; 19 i 20; 21 i 22; 24 i 25 zaoferowano produkty tego samego producenta. Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibung1. Calcii folinas roztwór do wsztrzykiwań 10 mg/ml 10 ml fiolka 320 2. Calcii folinas roztwór do wsztrzykiwań 10 mg/ml 20 ml fiolka 800 3. Calcii folinas roztwór do wsztrzykiwań 1g/100 ml fiolka 520 Zamawiający wymaga aby w poz. 1, 2 i 3 zaoferowano produkty tego samego producenta. Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1. Etoposidum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 0,1g/5 ml fiolka 550 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibung1. Glucosum roztwór do wlewu dożylnego 50 mg/ml 100 ml flakon 75 2. Glucosum roztwór do wlewu dożylnego 100 mg/ml 100 ml flakon 40 3. Glucosum + Natrii chloridum roztwór do wlewu dożylnego 33,3 mg + 3 mg/ml 250 ml flakon 300
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibung1. Mannitolum roztwór do wlewu dożylnego 200mg/ ml 100 ml flakon/ worek opak 40
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibung1. Dexamethasonum tabletki 1 mg x 20 tabl opak. 50 2. Dexamethasonum tabletki 20 mg x 20 tabl opak. 100
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Beschreibung1. Thiethylperazinum amp x 5 szt. 0,0065g/ml opak 40
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Beschreibung1. Dwuwodny roztwór chlorku wapnia o stężeniu 100 mmol/l w workach 1500 ml z portem typu SecuNect worek 1500 ml szt 160 2. Wodorowęglanowy dializat bezwapniowy o składzie: potas 2 lub 4 mmol/l *, sód 133 mmol/l, wapń 0 mmol/l, wodorowęglan 20 mmol/l, fosforany 0 lub 1,25 mmol/l *. Opakowanie worek 5000 ml. worek 5000 ml szt 1300 3. Zestawy do ciągłej hemodializy z regionalną antykoagulacją cytrynianową z hemofiltrem o pow. 1,8m2 i przyłączami roztworów cytrynianu i wapnia typu SecuNect zestaw szt. 20 4. Worek na filtrat 10 l. z zaworem spustowym worek szt. 25 5. Roztwór do antykoagulacji regionalnej w postaci cytrynianu sodu o stężeniu 136 mmol/l w workach 1500 ml z portem typu SecuNect worek 1500 ml szt. 160 6. Dwukanałowy silikonowy cewnik dializacyjny o średnicy 11,5 lub 13,5 Fr z zabezpieczeniem przed infuzją powietrza w kanale żylnym o dł. 15cm, 20cm, 24cm szt. 5 7. Kolec typu Spike dł. 72 mm (opak. = 100 sztuk) op. 100szt opak 3
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Beschreibung1. Pembrolizumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 100mg/4ml opak 540 Zamawiający wymaga zaoferowania preparatów znajdujących się w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii/programach lekowych zgodnie z aktualnym obwieszczeniem Ministra Zdrowia
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Beschreibung1. Argipressinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 40 j.m/2ml x 5 amp. opak 6