2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel -mikrobusy s pohonem 4x4 - část A
Beschreibung: Dodávky osobních silničních vozidel - mikrobusy - mikrobus komerční s pohonem 4x4 a počtem sedadel 1+7.
Vorherige Bekanntmachung: 52296-2024
Interne Kennung: MV-15165/VZ-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dodávky osobních silničních vozidel - mikrobusy - mikrobus komerční s pohonem 4x4 a počtem sedadel 1+7. Blíže viz. zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávky osobních silničních vozidel - mikrobusy - mikrobus komerční s pohonem 4x4 a počtem sedadel 1+7. Blíže viz. zadávací dokumentace.