See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem – 4 szt.
Beschreibung: Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem – 4 szt.- szczegółowy opis w swz
Vorherige Bekanntmachung: 701368-2025
Interne Kennung: WL.2371.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa mazowieckiego
Beschreibung: Część 1 - Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa mazowieckiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.11.2025 dla części 1
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla części 1: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa podkarpackiego
Beschreibung: Część 2 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa podkarpackiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.11.2025 dla części 2
Beschreibung der Optionen: Dla części 2: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa śląskiego;
Beschreibung: Część 3 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa śląskiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.11.2025 dla części 3
Beschreibung der Optionen: Dla części 3: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa wielkopolskiego;
Beschreibung: Część 4 – Dostawa 1 lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego z napędem terenowym dla SGRChem dla PSP województwa wielkopolskiego, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.11.2025 dla części 4
Beschreibung der Optionen: Dla części 4: Zamówienie opcjonalne: wyposażenie dodatkowe do urządzenia wskazanego w pkt 3.3 (zdalnie sterowany robot rozpoznania CBRNE – 1 sztuka). Zakres opcji (zamówienie opcjonalne) zestawiono w pkt. 5.2.1 oraz 5.2.2. Akcesoria do spektrometru ruchliwości jonów (IMS) firmy Smiths Detection, model LCD 3.3 będącego na wyposażeniu Zamawiającego: 1. Uchwyt/adapter do mocowania na robocie, 2. Adapter zasilający urządzenie pomiarowe (IMS) wraz z wyjściami komunikacyjnymi (RS422, RS232, USB) umożliwiający zintegrowanie spektrometru z systemem robota opisanym w pkt. 3.3 oraz zdalny odczyt parametrów pomiarowych przez operatora na wyświetlaczu kontrolera. Zamawiający wymaga przedstawienia powyżej funkcjonalności podczas odbioru. 3. Moduł do analiz oparów i aerozoli (moduł AERO) do wysokociśnieniowego spektrometru mas (HPMS), model MX908 firmy 908 Devices.