See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności do kuchni szpitalnej - jaj dezynfekowanych, mrożonek, ryb, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, produktów suchych, mięsa oraz wędlin do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do kuchni szpitalnej - jaj dezynfekowanych, mrożonek, ryb, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, produktów suchych, mięsa oraz wędlin do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 749200-2025
Interne Kennung: ZP.41.MP.2025 Dostawa żywności
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15131130 Würste, 15110000 Fleisch, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - jaja kurze świeże
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach do SWZ – w zależności od części zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - produkty mrożone: warzywa, owoce, wyroby garmażeryjne
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - wędliny
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - mięso
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - produkty suche
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - mleko i produkty mleczne
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - pieczywo
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - warzywa i owoce
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse