2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Kruszyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, powstałych na terenie Gminy Kruszyna, tj.: - z nieruchomości zamieszkałych, w tym odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji, - z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości odbierania odpadów komunalnych zleconych przez Zamawiającego wspólnie z odpadami z innej gminy lub z jakimikolwiek innymi odpadami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RGK.271.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na unieważnienie wcześniejszego postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Kruszyna w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. powstało zagrożenie, iż od dnia 01 stycznia 2024 r. nie będzie wykonawcy świadczącego przedmiotową usługę. Wobec powyższego w celu uniknięcia problemu zabrania pojemników na odpady z nieruchomości oraz powstania zagrożenia epidemiologicznego zaszła pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001